Jsem lektor angličtiny a nabízím komplexní doprovázení klientek a klientů. Už rok rozvíjím výuku během chůze v městském prostředí “Procházky s angličtinou”. Mám desetiletou zkušenost s výukou individuálních, firemních kurzů. Nabízím integrální přístup ke vzdělávání zaměřený na individuální potřeby. Snažím se o udržitelnost a snížený ekologické stopy procesů, které využívám. Rád podpořím aktivně vaše projekty na poli udržitelnosti, cirkulární ekonomiky a mitigace dopadu klimatické krize.

 

Kontakt

Telefon: volejte 245 501 520 mezi 8. a 20. hod, když nejsem u svého pracovního stolu v ulici V Závětří, zavolám zpět

Discord: radek7094

zpráva na LinkedInu: www.linkedin.com/in/radoslavhyl

Metodologie

a)

Své předplacené minuty - např. 240, 180, 120 za měsíc - využíváte jakkoliv - ať už v podobě osobního setkání (v práci, kavárně či na procházkách), na korektury a překlady, telefonáty, nebo pro nepravidelnou práci na dálku.


b)

Předplacený čas v měsíci se používá flexibilním způsobem. Je pouze na klientce/klientovi, jak jej chce využít a v jaké intenzitě. V případě nevyčerpání 100 % předplaceného času se daný čas dá využít do konce kvartálu. .


c)

Finch (Radek) vám pravidelně a zdarma poskytuje materiály (knihu, pracovní sešit) - stejně tak si můžete o potřebné dokumenty sami požádat.


d)

Získáte přístup zdarma ke Klientské sekci - zde se nachází online prostředí pro interakci a samostudium mimo osobní setkání, databáze jazykových poznatků, studijní tipy, užitečné odkazy na webové zdroje.


e)

Dostanete možnost zúčastnit se neformálního setkání zdarma s dalšími klienty a klientkami - díky tomu se vám naskytne příležitost pro využití nabytých poznatků z angličtiny a propojení se s dalšími lidmi, kteří se stejně jako vy vzdělávají.


f)

Emergency English – jedná se o krátkou konzultaci, první pomoc s e-mailem, prezentací, krátkým překladem, přípravou na test apod. Můžete objednat přes rezervační nástroj.


g)

Pokusíme se scházet i častěji, nad rámec domluveného rozsahu, abychom budovali rezervu pro případ nemoci či letní dovolené - díky tomu můžete získat dlouhodobou spolupráci za výhodnější cenu.


h)

Setkání můžete zrušit i 5 minut předem, neexistuje tedy pozdě zrušená hodina, počítají se pouze odpracované minuty, přehled odpracovaných minut dostáváte pravidelně na e-mail.


i)

Klientka/klient může časem definovat i jinou potřebu (jiný koncept spolupráce), která ještě nebyla koncipována. Angličtina jako služba je organický projekt a vyvíjí se spolu s vámi.


j)

Díky této službě se budete nepřímo podílet na péči o náš společný domov (= životní prostředí) a udržitelnou obnovu Česka prostřednictvím Radkovy dobrovolnické práce.

Služby

Angličtina jako služba

Doprovázím klientky a klienty na jejich cestě angličtinou. Nabízím pravidelné osobní i online setkávání s různou četnosti, kvalitní mix studijních pomůcek a udržitelný koncept spolupráce.


více o konceptu

Procházky s angličtinou

Poskytuji výuku angličtiny za chůze. Možnost vyvětrat si hlavu, soustředít se na konverzaci a bavit se o tom, co vás opravdu zajímá. Chůze pomáhá najít správné struktury a slovíčka.


Chci na procházku

Minecraft English

Minecraft English je platforma, kde se setkává komunita dětí a učíme se společně angličtinu v kostičkové krajině Minecraftu a na dedikovaném Discord kanálu za doprovodu lektora Radka a lektorky Valerie.


Chci craftit

Ceník

Angličtina jako služba

1 050 Kč / 60 min
  • komplexní doprovázení, dlouhodobý záměr na vzdělávání a péči, flexibilní způsob setkávání - osobní, online, procházky, přístup k privátní studijní komunitě, Emergency English

Procházky s angličtinou

950 Kč / 60 min
  • procházka ve Stromovce či jinde v Praze, záměr na mluvenou angličtinu, možnost vyvenčit psa, dát si kafe, zpětná vazba a nové slovíčka na místě a do sdíleného dokumentu a do Quizletu

Minecraft English

1 400 Kč / měs
  • čtyři 45minutové hry za měsíc na dedikovaném serveru v Bedrock edition, domácí úkoly: čtení, psaní, gramatika; sobotní odpolední studijní vycházke po Praze jednou za měsíc