KDY: čtvrtek 9. června v 17.30 h ????
KDE: kavárna Ouky Douky ☕, Janovského 14, https://mapy.cz/s/puborejeze
TRVÁNÍ: 90-120 minut ⌚, můžete přijit i na chvilku
CENA: dobrovolný příspěvek ???? – celou akci, včetně občerstvení hradí Radek (jazykové služby Finch)


minulé setkání komunity Finch v kavárně Domeček ve Stromovce

Ve čtvrtek 9. června v 17.30 h ???? se znovu sejdeme jako studijní komunita Finch – lidé různých profesí, backgroundů a věků (tedy i děti!). Chceme se potkat, popovídat si trochu anglicky o tom, co nás baví, užít si navzájem naši přítomnost, dát si skleničku či medovník.

V rozmezí 90-100 minut se společně snažíme vytvořit prostředí, kde zapomeneme na úkoly, výkon, termíny, snahu být perfektní. Pití, občerstvení a prostor zajišťují a hradí vaše oblíbené “Jazykové služby Finch”. Pokud se vám akce bude líbit, můžete na konci přispět dobrovolně do kasičky. ????

Poprvé se scházíme v pracovním týdnu a na novém místě! V útulném salónku prostoru Ouky Douky ☕, Janovského 14, kousek od metra Vltavská. Chystáme stoly podle úrovní (A1-C1), a kdo se nechce bavit, může si vybrat knížku z antikvariátu a zalézt si s ní do křesla. ????

Pro děti máme připravený speciální stůl, deskovky, Dobble, Dixit, dětský koutek. ????????

Ze setkání si odnesete nová slovíčka, tipy na angličtinu ???? (nebo tipy na koloběžku od Honzy Horníka) a nová přátelství. Přijdete? Napište mi nebo klikněte na tlačítko níže.Pozn.
V této chvili už potvrdili účast: dospělí – 8, dětí – 3 (věky 5 až 12 let). (akt 7. 6., 15.30 h)