Tuto sobotu, 17. 12., se znovu sejdeme po letním příměstkém táboře na krátkou výcházku (outing). Jsou pozvané všechny děti z letního tábora a také naši další malí studenti a studentky. Budeme hrát hry a uděláme detektivní hru při návštěvě výstavy o oblíbené Popelce, na Strahovském klášteře. Kdyby se někdo z rodičů měl chuť přidat, samozřejmě může. ????‍????‍????‍????

Vycházku povedou opět zkušený tým Radek Hýl a Vali Třebická, který pro vás vytváří nově i koncept Minecraft English a spoustu vzdělávacích a komunitních aktivit pro děti.


KDY?
V sobotu 17. prosince v 10 hod ????. Budeme spolu cca 4 hodiny, tedy asi do 14 hodin. Vyzvednutí dětí můžeme domluvit operativně po telefonu.

KDE?
Sraz na metru B, stanice “Národní třída” ???? uvnitř OC Quadria, jak jsou obchody Billa/lékárna, abychom byli v teple.

CO BUDEME DĚLAT?
Půjdeme pěšky na Petřín ????, a můžeme tam hrát různé hry. Dobře se oblečte a vemte si sváču. Pak přes petřínské sady se dostaneme ke krásnému areálu Strahovského kláštera ????, kde si zahrajeme detektivní hru a objevíme filmy a život Libuše Šafránkové, naší oblíbené Popelky.

KOLIK TO STOJÍ?
Za tuto vánoční vycházku si Radek a Vali neberou odměnu. Chceme to darovat dětem, se kterými už dlouho spolupracujeme a vytvořit pouta. Připravte si prosím jenom 90 Kč na dítě ???? pro vstup na výstavu (snížené vstupné). A kdybyste chtěli přispět na naši práci, či na Valin vlak z Brna, budeme mít na konci vycházky kasičku pro dobrovolný příspěvek.

CHTĚL/A BYCH PŘIHLÁSIT SVÉ DÍTĚ. CO MÁM UDĚLAT?

Napište nám e-mail na info@finch.cz nebo se domluvte přimo s Vali nebo Radkem.


Výstavu o Libuši Šafránkové pořádá Česká televize a Strahovský klášter. Více info na https://www.strahovskyklaster.cz/vystavy


Těšíme se na vás! = We can’t wait to meet you!

Radek & Vali